Wersje językowe
Marka KMLS na najlepszym torze kartingowym w Kielcach!

Mamy dla WAS wspaniałą wiadomość! 
Nawiązaliśmy współpracę z KIELECKIM torem kartingowym F1Gokart, na którym możecie obejrzeć i zakupić produkty marki KMLS.

F1Gokart to wspaniały tor gokartowy stworzony z pasji do motosportu. Nowe, najwyższej jakości gokarty firmy RIMO oraz SODI dla małych i dużych kierowców. Cały obiekt zaprojektowany został od początku do końca tak, abyście poczuli adrenalinę i smak prawdziwych wyścigów.

Obiekt ten posiada zarówno część halową jak i zewnętrzną dostępną w okresie letnim. Piękna recepcja oraz Vip Room zachęcają do spędzania tutaj miłych chwil w gronie przyjaciół.

Zapraszamy również na Kielecką Ligę Kartingową, na której spotkacie wspaniałych kierowców - również i Naszą ekipę!

Wyścigowe Panie na naszym stoisku KMLS

Dzięki podjętej współpracy z redakcją PolskiKarting.com.pl nasze produkty są dostępne również za pośrednictwem największego serwisu kartingowym w Polsce. Między innymi dzięki Nim ten sport jest coraz bardziej popularny a zagorzałych kierowców gokartów wciąż przybywa.

Podczas zawodów PIKC nasze stoisko odwiedziły hostessy w wyścigowych strojach PolskiKarting.com.pl i pomagały nam prezentować nasze produkty.

hostessy polski karting

Koszulka z okazji V-tej edycji PIKC 2016

W tym roku zaproszono Nas do współpracy przy organizacji PIKC 2016 (polskich eliminacji do Mistrzostw Świata KWC). Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy limitowaną koszulkę.

Chcieliśmy w ten sposób upamiętnić tak wyjątkowe zawody, na które przyjechali najlepsi zawodnicy nie tylko z Polski ale także z pozostałych zakątków Europy.

Koszulka PIKC 2016

Dziękujemy organizatorom PIKC 2016 za zaproszenie i owocną współpracę.

Startujemy

logo

Startujemy a w zasadzie uruchamiamy nasz sklep internetowy, oferujący ubiór i akcesoria promujące karting

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl